לאחר מותו של יצחק התקיימו מספר ראיונות ואירועי זיכרון המובאים בסרטי ווידאו אלה.
לפני מותו ביקש יצחק 3 דברים: 

  1. למרות המסורת בנטעים לטמון את המתים בארון, ביקש יצחק להיקבר ללא ארון וציטט את הפסוק "כִּי עָפָר אַתָּה וְאֶל עָפָר תָּשׁוּב" (בראשית ג', פסוק יט').
  2. הוא ביקש שבהלווייתו ישתתפו אך ורק בני משפחה ממעגל ראשון. על כן ההודעה על מותו פורסמה למחרת הלוויה ביום שישי ה-20 במאי. הצטערנו על שנבצר מרבים שאהבו אותו ורצו לחלוק לו כבוד אחרון להיפרד ממנו ליד קברו ולקיים מצוות השתתפות בהלווייתו. רבים הגיעו להביע רגשותיהם בימי השבעה, כמו גם לאירוע טכס גילוי המצבה בבית העלמין שהתקיים ב-1 בנובמבר 2022, ששה חדשים לאחר מותו, ואחריו  במפגש חברים בחצר ביתו של יצחק בנטעים, בה נולד ובה החזיר את נשמתו לבורא.
  3. בקשה שלישית הייתה שלא יינשאו הספדים בהלווייתו. לא ברור מה הביאו לבקשה זו, אבל זה התאים לאופיו הצנוע. יצחק הכיר את רוב התושבים הוותיקים, חברי האגודה החקלאית של נטעים, והיה מעורה באופן חברתי במושב לאחר שנשא בתפקיד ראש וועד האגודה לאורך שנים. כישרונו לחבר מילים ולשאת נאומים באופן ספונטני הביא לכך שליווה בהספד רבים מוותיקי האגודה השיתופית כשהלכו לעולמם. הדברים שהדגיש בהספדים נגעו לליבם של המשתתפים באירועים אלה ולא אחת ביקשו ממנו את דף הנייר ממנו הקריא, אך יצחק מעולם לא הקריא... תמיד דיבר מהלב. איש המילים רצה להיפרד מהעולם באופן שונה, ללא מילים.... יצחק הסכים שחווה אלברשטיין תלווה את דרכו האחרונה בעת כיסוי הקבר ברגבי האדמה בשירה "את חרותי".

אירוע לציון יום השנה הראשון למותו

שרה אשר שהכירה את שידוריו של יצחק והעריכה אותו מאוד הציעה לקיים את אירוע יום השנה הראשון למותו ב"בית זרובבל חביב" אותו היא מנהלת.

האולם היפה והאינטימי לא הכיל את כל הבאים, ורבים נאלצו לשבת במבואה ובחצר הבית בעת האירוע.

קרן לזכר פועלו של יצחק נוי והענקת פרס על הישגים בולטים

באירוע יום השנה הראשון למותו של יצחק הוענקו לראשונה אות כבוד ופרס כספי מהקרן שהוקמה לזכרו של יצחק. הקרן מנוהלת תחת קרן ראשון לציון וממומנת בנדיבות אוהדי שידוריו של יצחק ומוקירי זכרו. הקרן תעניק פרסים על הישגים בשלושה תחומים: שידורים רדיופוניים, כתיבה ספרותית, והנחלת ההיסטוריה ב"גובה העיניים". בציון יום השנה הראשון למותו של יצחק העניקה הקרן אות כבוד ופרס כספי ליגאל בוטון, עורך רדיו וותיק, שלאורך שנים ליווה את שידוריו של יצחק.